Súbory

Pod tanečnou školou fungujú súbory, ktoré reprezentujú školu na slovenských aj medzinárodných súťažiach. Taktiež sa zúčastňujú rôznych vystúpení, veľtrhov, výstav, predstavení, spoločenských udalostí. Súborová aktivita je predovšetkým zameraná na scénický tanec, contemporary, show dance, jazz dance, commercial/street dance, muzikál.

V elledanse systematicky pracuje 8 tanečných zoskupení v rôznych vekových kategóriách:
deti 6-11 rokov (Lentilky, Smajlíci)
juniori 11-14 rokov (Bubbles, Teens, Angels, Jumpers)
seniori 14 - 26 rokov (Cats, ellefatale)

Do súborov je možné sa dostať prostredníctvom konkurzu.
V prípade záujmu, viac info získate na recepcia@elledanse.sk

 

ellefatale /14+/

Tanečná skupina ellefatale vznikla pod hlavičkou elledanse akoreprezentačná zložka, ktorá sa zúčastňuje rôznych vystúpení, predstavení, spoločenských udalostí ako plesy, firemné akcie, podujatia, festivaly, súťaže a iné. ellefatale je zameraná hlavne na scénický tanec, contemporary, show dance, jazz dance.
 
 
 
 
 

 


Cats /14+/

Tanečná skupina Cats sa zúčastňuje rôznych vystúpení, predstavení, spoločenských udalostí ako plesy, firemné akcie, podujatia, festivaly, súťaže a iné. Cats je zameraná hlavne na scénický tanec, show dance, muzikál a jazz dance.

 
 
 
 
 
 
 


Jumpers /11-14 r./

Jumpers je detská tanečná skupina pre talentované deti vo veku od 11 do 14 rokov. Deti v tanečnej skupine Jumpers sa venujú klasickému, jazzovému, modernému tancu, show dance, muzikál. Súbor sa zúčastňuje súťaží, vystúpení, rôznych akcií, účinkuje v predstaveniach. 

 

 

 Teens /11-14r./

Teens je tanečná skupina pre deti vo veku od 11 do 14 rokov. Deti v tanečnej skupine Teens sa venujú klasickému, jazzovému, modernému tancu, show dance, muzikálu. Súbor sa zúčastňuje súťaží, vystúpení, rôznych akcií, účinkuje v predstaveniach.

 

 

 

 


Angels /11-14r./

Angels je skupina pre deti vo veku od 11 - 14 rokov. Deti sa venujú klasickému,jazzovému, modernému, muzikálovému tancu a street. Deti sa zúčastňujú rôznych vystúpení, predstavení, či súťaží. Vzhľadom k úzkej spolupráci s Divadlom elledanse, majú deti možnosť javiskových skúseností.

 

 

 

 

Bubbles /11-14r./

Bubbles je skupina pre deti vo veku od 11 - 14 rokov. Deti sa venujú klasickému,jazzovému, modernému, muzikálovému tancu a street. Deti sa zúčastňujú rôznych vystúpení, predstavení, či súťaží. Vzhľadom k úzkej spolupráci s Divadlom elledanse, majú deti možnosť javiskových skúseností.

 

 

 
Smajlíci /8-11r./

Smajlíci - detská skupina pre deti vo veku od 8-11 rokov, zameraná na klasický,jazzový, moderný, muzikálový tanec. Deti sa zúčastňujú rôznych vystúpení, predstavení, súťaží. Vzhľadom k úzkej spolupráci s Divadlom elledanse, majú deti možnosť javiskových skúseností. 

 

 

 

 

 

Lentilky /6-8r./

Lentilky - skupina pre deti vo veku od 6-8 rokov, zameraná na klasický,jazzový, moderný, muzikálový tanec. Deti sa zúčastňujú rôznych vystúpení, predstavení, súťaží. Vzhľadom k úzkej spolupráci s Divadlom elledanse, majú deti možnosť javiskových skúseností.